"Wakacje -  sport, zdrowie,  bezpieczeństwo" - to temat spotkania, które odbyło się 28 czerwca w ogrodzie przedszkolnym. Na dzieci czekali już zaproszeni goście: członkowie nałęczowskiego Bankowego Towarzystwa Rowerowego. Byli to absolwenci naszego przedszkola, obecnie uczniowie  gimnazjum i liceum - Jakub Lipnicki, Jędrzej Lipnicki i Przemysław Pietrzniak.  Wręczali oni dzieciom dyplomy uczestnictwa w konkursie plastycznym "Bezpieczne wakacje", zorganizowanym w przedszkolu.  Zachęcali do rowerowych wycieczek z rodzicami. Opowiadali jak trenują, zaprezentowali rowery i strój sportowy, przypominając dzieciom o zasadach bezpieczeństwa podczas jazdy. W spotkaniu uczestniczyła również trenerka - Joanna Paprocka, która zaprezentowała dzieciom bramki, ufundowane przez rodziców.  Pieniądze na zakup sprzętu sportowego przekazano z funduszy Rady Rodziców i ze sprzedaży kartek pocztowych.

Było to wspaniałe podsumowanie wszystkich przedszkolnych imprez sportowych w tym roku szkolnym.