SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

X GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD, OBRZĘDÓW I ZWYCZAJÓW ŚWIĄTECZNYCH

W X Gminnym Przeglądzie Kolęd, Obrzędów i Zwyczajów Świątecznych organizowanym przez Nałęczowski Ośrodek Kultury wzięły udział dzieci z grup III, IV, V i VI.

I miejsce w kategorii zespoły teatralne - przedszkola zajęła grupa III.

I miejsce w kategorii zespoły wokalne - przedszkola zajęła grupa IV.

Wszystkie grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

KONKURS PLASTYCZNY "PROJEKT KALENDARZYKA DLA DZIECI NA 2017 ROK"

W konkursie plastycznym na "Projekt kalendarzyka dla dzieci na 2017 rok" organizowanym przez Bank Spółdzielczy w Nałęczowie wyróżnienia zdobyły Klaudia Sygnowska z grupy V i Anna Pochroń z grupy VI za co otrzymały dyplomy i książki.

KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ W SADZIE"

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesień w sadzie" organizowanym przez Przedszkole nr 4 w Rybniku Julia Niezbecka z grupy VI zdobyła I miejsce za co otrzymała upominki i dyplom.

KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ KOLOROWA W LESIE SIĘ CHOWA"

W ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jesień kolorowa w lesie się chowa" organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne "Iskierka" w Warszawie wzięły udział Nikola Lis z grupy III i Karolina Popielewicz       z grupy VI  za co otrzymała dyplomy za udział.

KONKURS PLASTYCZNY "TWÓRCZOŚĆ EWY SZELBURG - ZAREMBINY W OCZACH NAJMŁODSZYCH"

W konkursie plastycznym "Twórczość Ewy Szelburg - Zarembiny w oczach najmłodszych" organizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Nałęczowie i Szkołę Podstawową w Drzewcach Natalia Muciek grupa III, Alicja Wójciak grupa IV, Lena Grzywacz grupa V, Wiktoria Kowalska, Amelia Tarka grupa VI zdobyły nagrody, a Maja Górniak, Dominika Kursa, Nikola Lis, Oliwia Marek, Lena Mykietyn grupa III, Lena Cierkoń grupa IV, Alicja Poleszak, Klaudia Sygnowska i Sara Ścibior grupa V wyróżnienia.

PRZEGLĄD "EWA SZELBURG - ZAREMBINA I JEJ TWÓRCZOŚĆ DLA NAJMŁODSZYCH"

W przeglądzie "Ewa Szelburg - Zarembina i jej twórczość dla najmłodszych" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Drzewcach i Nałęczowski Ośrodek Kultury wzięli udział Piotr Chojecki, Lena Pietrykowska       z grupy IV, Amelia Kosyl, Klaudia Sygnowska z grupy V i Zofia Chruścicka, Maja Furtak, Marcin Żelaszczyk z grupy VI. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki z wierszami Ewy Szelburg - Zarembiny.