Godło logo_przedszkola_2_
Menu główne
O nas
Klub Malucha
Archiwum
Grupy w roku 2013/2014

SUKCESY I OSIĄGNIĘCIA DZIECI W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

 

 

 

 

 

SUKCESY DZIECI w I semestrze 2016/2017r

1

Zestawienie udziału dzieci w konkursach, festiwalach, wystawach

I semestr rok szkolny 2016/2017.

 

 

Lp.

 

Nazwa konkursu, przeglądu

 

Miejscowość

 

 

Ilość wysłanych prac z grupy, nauczyciel

 

 

Nagrody, wyróżnienia

1.

Lato” z „Czterech pór roku” Vivaldiego

Chełmsko Śląskie

VI - 3

Zofia Chruścicka

Julia Niezbecka

Laura Walkiewicz

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

2.

Wakacyjne wspomnienia

Łódź

VI - 4

Maja Furtak

Wiktoria Kowalska

Natalia Smaga

Amelia Tarka

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

3.

Ewa Szelburg - Zarembina i jej twórczość dla najmłodszych

Drzewce, Nałęczów

IV - 2

Piotr Chojecki

Lena Pietrykowska

nauczyciel - Ewa Jaremek

V - 2

Amelia Kosyl

Klaudia Sygnowska

nauczyciel - Wioletta Rejmak

VI - 3

Zofia Chruścicka Maja Furtak

Marcin Żelaszczyk

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

dyplomy za udział

i książki z wierszami Ewy Szelburg -Zarembiny dla wszystkich uczestników

4.

Twórczość Ewy Szelburg - Zarembiny w oczach najmłodszych

Drzewce, Nałęczów

III - 6

Maja Górniak

Dominika Kursa

Nikola Lis

Oliwia Marek

Natalia Muciek

Lena Mykietyn

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

IV - 2

Lena Cierkoń

Alicja Wójciak

nauczyciel - Ewa Jaremek

V - 8

Lena Grzywacz

Amelia Kosyl

Alicja Poleszak

Julia Rukasz

Klaudia Sygnowska Sara Ścibior

Milena Telej

Amelia Zasada

nauczyciel - Wioletta Rejmak

VI - 9

Zofia Chruścicka

Maja Furtak

Wiktoria Kowalska

Julia Niezbecka

Anna Pochroń

Karolina Popielewicz

Antoni Stelmaszczuk

Amelia Tarka

Marcel Wójcik

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

nagrody

Natalia Muciek grupa III

Alicja Wójciak grupa IV

Lena Grzywacz grupa V

Wiktoria Kowalska

Amelia Tarka

grupa VI

wyróżnienia

Maja Górniak

Dominika Kursa

Nikola Lis

Oliwia Marek

Lena Mykietyn grupa III

Lena Cierkoń

grupa IV

Alicja Poleszak

Klaudia Sygnowska Sara Ścibior

grupa V

5.

Jesień - wszystkie barwy jesieni

Zabrze

III - 5

Milena Gaba

Maja Górniak

Oliwia Marek

Michalina Mroczek

Filip Sygnowski

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

VI - 6

Maja Furtak

Wiktoria Kowalska

Mikołaj Krawczyk

Mikołaj Krzesiński

Karolina Popielewicz

Natalia Smaga

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

6.

Odblaskowa klasa - konkurs fotograficzny

Bydgoszcz

IV - 1

nauczyciel - Ewa Jaremek

V - 1

nauczyciel - Wioletta Rejmak

VI - 1

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

dyplom za udział

grupa V

7.

Portret Pani Jesieni

Chełm

III - 3

Dominika Kursa

Nikola Lis

Lena Mykietyn

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

V - 2

Lena Grzywacz

Klaudia Sygnowska

nauczyciel - Wioletta Rejmak

 

8.

Las i jego mieszkańcy

w oczach dziecka

Białystok

III - 2

Maciej Gzara

Dominika Kursa

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

VI - 3

Maja Furtak

Anna Pochroń

Antoni Stelmaszczuk

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

9.

Jesień w sadzie

Rybnik

VI - 2

Zofia Chruścicka

Julia Niezbecka

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

I miejsce

Julia Niezbecka

10.

Jesień kolorowa w lesie się chowa

Warszawa

III - 1

Nikola Lis

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

VI - 1

Karolina Popielewicz

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta

dyplomy za udział

11.

Polska jesień w oczach dziecka

Koszalin

III - 2

Lena Mykietyn

Antoni Wójcik

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

 

12.

Projekt kalendarzyka dla dzieci na 2017 rok

Nałęczów

IV - 3

Alicja Popiołek

Alicja Wójciak

Piotr Żeleźniak

nauczyciel - Ewa Jaremek

V - 5

Agata Bukowska

Lena Grzywacz

Alicja Poleszak

Klaudia Sygnowska

Milena Telej

nauczyciel - Wioletta Rejmak

VI - 4

Maja Furtak

Wiktoria Kowalska

Anna Pochroń

Karolina Popielewicz

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

wyróżnienie

Klaudia Sygnowska

grupa V

Anna Pochroń

grupa VI

 

13.

Ulubiona postać z bajki, baśni lub legendy

Łódź

III - 1

Dominika Kursa

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

VI - 1

Antoni Stelmaszczuk

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

14.

Jesienny las

Wołczyn

III - 1

Oliwia Marek

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

VI - 3

Karolina Popielewicz

Natalia Smaga

Marcel Wójcik

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

dyplomy za udział

15.

Kolorowa Pani Jesień

Olsztyn

III - 1

Lena Mykietyn

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

VI - 3

Maja Furtak

Anna Pochroń

Karolina Popielewicz

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

16.

Mój przyjaciel miś

Łódź

 

VI - 3

Jakub Chołajczyk

Karolina Popielewicz

Antoni Stelmaszczuk

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

 

17.

Mój pluszowy miś

Droszków

III - 2

Małgorzata Gęca

Michalina Mroczek

nauczyciel - Katarzyna Lewandowska

VI - 2

Anna Pochroń

Natalia Smaga

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

 

 

18.

Wyjątkowa kartka bożonarodzeniowa

Zabrze

VI - 4

Zofia Chruścicka

Wiktoria Kowalska

Julia Niezbecka

Antoni Stelmaszczuk

nauczyciel - Alicja Czępińska, Jolanta Jesionek

dyplomy za udział

19.

II Międzyszkolny Konkurs Piosenki i Pieśni Patriotycznej

Nałęczów

III - 6

Milena Gaba

Maja Górniak

Zofia Lewtak

Oliwia Marek

Michalina Mroczek

Kacper Sygnowski

nauczyciel - Krzysztof Chołaj, Katarzyna Lewandowska

I miejsce w kategorii zespół - przedszkola

20.

 

IV Międzyprzedszkolny Przegląd Kolęd

i Pastorałek

pt. „Lulajże Jezuniu”

Lublin

VI - 6

Wiktoria Kowalska

Mikołaj Krawczyk

Karolina Popielewicz

Łukasz Sągała

Natalia Smaga

Marcin Żelaszczyk

nauczyciel - Krzysztof Chołaj, Jolanta Jesionek

dyplomy za udział

dla dzieci

dyplom dla przedszkola

21.

XV Szkolny przegląd śpiewania kolęd

i pastorałek

Nałęczów

Grupa V, VI

słodycze

22.

X Gminny Przegląd Kolęd, Obrzędów

i Zwyczajów Świątecznych

Nałęczów

Grupa III, IV, V, VI

dyplomy za udział, słodycze

I miejsce

w kategorii zespoły teatralne - przedszkola

grupa III

I miejsce

w kategorii zespoły wokalne - przedszkola

grupa IV

 

W I semestrze roku szkolnego 2016/2017 dzieci z Przedszkola im. A. Żeromskiego

w Nałęczowie pod kierunkiem nauczycieli wykonały 92 prace plastyczne, które zostały wysyłane na 16 konkursów plastycznych o zasięgu ogólnopolskim i regionalnym.

Dzieci reprezentowały przedszkole w przeglądach, festiwalach organizowanych przez: Przedszkole nr 85 w Lublinie i Miejską Bibliotekę Publiczną Filia nr 35 w Lublinie, Nałęczowski Ośrodek Kultury, Szkołę Podstawową w Nałęczowie, Szkołę Podstawową w Drzewcach, Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Nałęczowie..

Trzy grupy wzięły też udział w konkursie fotograficznym.

 

 

1

X GMINNY PRZEGLĄD KOLĘD, OBRZĘDÓW I ZWYCZAJÓW ŚWIĄTECZNYCH

      W X Gminnym Przeglądzie Kolęd, Obrzędów i Zwyczajów Świątecznych organizowanym przez Nałęczowski Ośrodek Kultury wzięły udział dzieci z grup III, IV, V i VI.

      I miejsce w kategorii zespoły teatralne - przedszkola zajęła grupa III.

      I miejsce w kategorii zespoły wokalne - przedszkola zajęła grupa IV.

      Wszystkie grupy otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

KONKURS PLASTYCZNY "PROJEKT KALENDARZYKA DLA DZIECI NA 2017 ROK"

      W konkursie plastycznym na "Projekt kalendarzyka dla dzieci na 2017 rok" organizowanym przez Bank Spółdzielczy w Nałęczowie wyróżnienia zdobyły Klaudia Sygnowska z grupy V i Anna Pochroń z grupy VI za co otrzymały dyplomy i książki.

KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ W SADZIE"

      W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Jesień w sadzie" organizowanym przez Przedszkole nr 4 w Rybniku Julia Niezbecka z grupy VI zdobyła I miejsce za co otrzymała upominki i dyplom.

KONKURS PLASTYCZNY "JESIEŃ KOLOROWA W LESIE SIĘ CHOWA"

      W ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. "Jesień kolorowa w lesie się chowa" organizowanym przez Przedszkole Niepubliczne "Iskierka" w Warszawie wzięły udział Nikola Lis z grupy III i Karolina Popielewicz       z grupy VI  za co otrzymała dyplomy za udział.

KONKURS PLASTYCZNY "TWÓRCZOŚĆ EWY SZELBURG - ZAREMBINY W OCZACH NAJMŁODSZYCH"

      W konkursie plastycznym "Twórczość Ewy Szelburg - Zarembiny w oczach najmłodszych" organizowanym przez Miejsko - Gminną Bibliotekę Publiczną w Nałęczowie i Szkołę Podstawową w Drzewcach Natalia Muciek grupa III, Alicja Wójciak grupa IV, Lena Grzywacz grupa V, Wiktoria Kowalska, Amelia Tarka grupa VI zdobyły nagrody, a Maja Górniak, Dominika Kursa, Nikola Lis, Oliwia Marek, Lena Mykietyn grupa III, Lena Cierkoń grupa IV, Alicja Poleszak, Klaudia Sygnowska i Sara Ścibior grupa V wyróżnienia.

PRZEGLĄD "EWA SZELBURG - ZAREMBINA I JEJ TWÓRCZOŚĆ DLA NAJMŁODSZYCH"

      W przeglądzie "Ewa Szelburg - Zarembina i jej twórczość dla najmłodszych" organizowanym przez Szkołę Podstawową w Drzewcach i Nałęczowski Ośrodek Kultury wzięli udział Piotr Chojecki, Lena Pietrykowska       z grupy IV, Amelia Kosyl, Klaudia Sygnowska z grupy V i Zofia Chruścicka, Maja Furtak, Marcin Żelaszczyk z grupy VI. Wszystkie dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i książki z wierszami Ewy Szelburg - Zarembiny.

[ Cookies - info ]Oprogramowanie CMS: DragoN-NogarD © ( www: http://nogard.pl )