KONKURS PLASTYCZNY - MÓJ WYMARZONY PIES

Serdecznie dziękujemy wszystkim fundatorom za wsparcie finansowe konkursu plastycznego

Mój wymarzony pies, które przeznaczone zostało na zakup nagród rzeczowych dla wszystkich uczestników konkursu.

Serdecznie dziękujemy firmie Nałęczowianka, za przekazanie wody mineralnej,

jako dodatku do nagród dla wszystkich dzieci uczęszczających do naszego przedszkola.

Nowe ubranka dla lalek

Serdecznie dziękujemy pani Annie Sułek za podarowanie własnoręcznie wykonanych strojów dla przedszkolnych lalek. Dziękujemy za serce okazane dzieciom i czas poświęcony na uszycie sukienek.

Dyrektor, nauczyciele i dzieci

WARSZTATY PIECZENIA CIASTECZEK

PODZIĘKOWANIE

Są jeszcze wśród nas Anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają swoje dłonie i niosą pomoc. I choć dobra praca nie potrzebuje pochwały my chcemy pochwalić się, że mamy Rodziców, na których zawsze możemy liczyć. Oni wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu.

DZIĘKUJEMY ZA "PRZEPYSZNE", UDANE WARSZTATY :)

JOLANTA MADEJSKA dyrektor

PODZIĘKOWANIA 2017 - 2018

Serdecznie dziękujemy Paniom Agnieszka Giełzak, Agnieszka Sadziuk, Wioletta Włodarczyk, Krystyna Wójcik, Alina Wnuk - Prysak, Anna Ciechańska, Marta Gęca, Agnieszka Kursa, Agata Telej, Agnieszka Kozak, Magdalena Kucaba i Małgorzata Maciążek - Ścibior za pomoc w opiece nad dziećmi podczas świątecznego kolędowanie z okazji imienin naszego patrona Adama Żeromskiego w Nałęczowskim Ośrodku Kultury w dniu 14.12.2017 r.

Serdecznie dziękujemy Panom Pawłowi Jarosińskiemu, Jarosławowi Rejmak, Mateuszowi Gzara, Tadeuszowi Skoczylas oraz młodzieży z Liceum Plastycznego i Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie za przekonujące wcielenie się w rolę Mikołajów.

Dyrektor przedszkola

Serdecznie dziękujemy Pani Zofii Wolak, Babci Amelki z grupy V za przekazanie eksponatów do kącika regionalnego, który został utworzony w naszym przedszkolu.

Dzięki temu kącikowi rozbudzamy w dzieciach zainteresowanie dawną kulturą naszego regionu.

Dyrektor przedszkola i nauczyciele

Serdecznie dziękujemy Paniom Agnieszce Kozak, Magdalenie Kucaba i Marlenie Lalak - Skałeckiej za zorganizowanie w Przedszkolu im. A. Żeromskiego w dniu 27.10.2017 r. warsztatów kulinarnych „Marchewkowe urodziny”.

W czasie warsztatów przedszkolaki poznały urządzenie, które służy do przygotowania soku, dowiedziały się że picie soków jest ważne dla naszego zdrowia, a przede wszystkim z pomocą Pań przygotowywały naturalne soki z różnych owoców i warzyw, które bardzo im smakowały.

Wszystko to zostało uwiecznione na zdjęciach, które można obejrzeć na stronie naszego przedszkola.

Dyrektor przedszkola i nauczyciele