WARSZTATY PIECZENIA CIASTECZEK

PODZIĘKOWANIE

Są jeszcze wśród nas Anioły. Nie mają wprawdzie żadnych skrzydeł, ale bezinteresownie wyciągają swoje dłonie i niosą pomoc. I choć dobra praca nie potrzebuje pochwały my chcemy pochwalić się, że mamy Rodziców, na których zawsze możemy liczyć. Oni wiedzą, że więcej szczęścia jest w dawaniu niż braniu.

DZIĘKUJEMY ZA "PRZEPYSZNE", UDANE WARSZTATY :)

JOLANTA MADEJSKA dyrektor

PODZIĘKOWANIA 2017 - 2018

Serdecznie dziękujemy Paniom Agnieszka Giełzak, Agnieszka Sadziuk, Wioletta Włodarczyk, Krystyna Wójcik, Alina Wnuk - Prysak, Anna Ciechańska, Marta Gęca, Agnieszka Kursa, Agata Telej, Agnieszka Kozak, Magdalena Kucaba i Małgorzata Maciążek - Ścibior za pomoc w opiece nad dziećmi podczas świątecznego kolędowanie z okazji imienin naszego patrona Adama Żeromskiego w Nałęczowskim Ośrodku Kultury w dniu 14.12.2017 r.

Serdecznie dziękujemy Panom Pawłowi Jarosińskiemu, Jarosławowi Rejmak, Mateuszowi Gzara, Tadeuszowi Skoczylas oraz młodzieży z Liceum Plastycznego i Zespołu Szkół Nr 2 w Nałęczowie za przekonujące wcielenie się w rolę Mikołajów.

Dyrektor przedszkola

Serdecznie dziękujemy Pani Zofii Wolak, Babci Amelki z grupy V za przekazanie eksponatów do kącika regionalnego, który został utworzony w naszym przedszkolu.

Dzięki temu kącikowi rozbudzamy w dzieciach zainteresowanie dawną kulturą naszego regionu.

Dyrektor przedszkola i nauczyciele

Serdecznie dziękujemy Paniom Agnieszce Kozak, Magdalenie Kucaba i Marlenie Lalak - Skałeckiej za zorganizowanie w Przedszkolu im. A. Żeromskiego w dniu 27.10.2017 r. warsztatów kulinarnych „Marchewkowe urodziny”.

W czasie warsztatów przedszkolaki poznały urządzenie, które służy do przygotowania soku, dowiedziały się że picie soków jest ważne dla naszego zdrowia, a przede wszystkim z pomocą Pań przygotowywały naturalne soki z różnych owoców i warzyw, które bardzo im smakowały.

Wszystko to zostało uwiecznione na zdjęciach, które można obejrzeć na stronie naszego przedszkola.

Dyrektor przedszkola i nauczyciele